Ekvator Krem Özellikleri

 

ekvator ağrı kremi-500x500

Tam anlamı ile şifalı bitkilerin birleşmesi ile birlikte üretilmekte olan ekvator krem ağrılarınızın giderilmesi için sizlere çok yardım sağlayacak bir üründür. Bu ürünün özelliklerinden yararlanmak için sizler de bu ürünü sipariş edebilirsiniz.

Nasıl kullanılır:

Baş, alın, şakak, boyun bölgesi, omuz, sırt bölgesi, göğüs kasları, kollar, dirsekler, bilekler, eller, bel bölgesi, kalça, uyluk bölgesi, dizler , baldırlar , bacak kasları, bacak eklemleri ve ayaklara masaj yolu ile uygulanmaktadır. Bu ürünü masaj yolu ile uygulamanız sizin yararınıza olacaktır. Eğer bu şekilde ovarak uygulamazsanız etki görmekte zorlanabilirsiniz.

Yan Etkileri: Ürün açık yarada kullanılmaması gerekmektedir. Açık yarlarda kullanıldığı taktirde yan etki durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu ürün 25 derecenin altında oda sıcaklığında güneş ışığından uzak bölgelerde saklanmalıdır.

Erkek ve baynaların kullanabileceği bu ürüne sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz. İnternet sitemizden kullanımı ve etkileri hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bel ağrısı neden olur ?

bel_agrisi_buyuk1Bel ağrısı neden olur ?

Bel ağrısı günlük hayatınız da hareketlerinizi kısıtlayan, yürümeyi, ayak da durmayı hatta otururken bile acı çekmenize neden olan can sıkıcı ve oldukça da rahatsız edici olan bir problemdir. Bu konu çok fazla şikayet alan konular arasın da ilk sıralar da yer almaktadır. Beli ağrıyan insanlar genel de bel fıtığından şikayet etseler de durum her zaman bu şekil de değildir. Bel ağrısının bir çok nedeni vardır.

Bel ağrıların genel, kas ağrılarından dolayı yaşanmaktadır. Normal şartlar da alışık olmadığınız ağır bir aktivite sonucu bel bölgeniz de yer alan kaslar da gerilme olabilir. Uzun saatler boyunca oturarak çalışmak da bel ağrısına neden olmaktadır. Bu sebep ile oturarak çalışan kişiler bu durumdan hep şikayetçi olurlar. Fazla kilolar bele gereğinden fazla yük binmesine neden olduğu için bel ağrısına neden olmaktadır.

Bel ağrısın dan kendinizi korumak için masaj kremleri ve ağrı kremlerinden yardım alabilirsiniz. Bu saye de daha kaliteli bir yaşam geçirme şansınız olabilir…

Ekvator masaj kremi

ekvator kremEkvator masaj kremi  

Ekvator masaj kremi çeşitli yağlardan meydana gelmiş olan ve vücutta yer alan ağrıların giderilmesine yardımcı olan bir masaj kremidir. Ekvator masaj kremi baş ağrısı, saç ağrısı, romatizma, kas ağrısı gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Ekvator içeriğinde ki nano bileşenler sayesin de cilde hızlı bir şekil de nüfus ederek hızlı bir şekil de rahatlama sağlamaktadır. Ekvator rahatlatıcı masaj kremi rahat ve basit kullanımı sayesin de en zor ağrıların bile rahatlamasına yardımcı olmaktadır.

Ekvator masaj kremi aktif nano özelliği sayesin de tüm vücutta rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ekvator kremin içeriğin de zararlı maddeler, uyuşturucu ya da alkol içeren maddeler yer almamaktadır. Ekvator krem uygulanacak olan bölgeye bir miktar sürülerek günde iki defa sabah ve akşam kullanılarak 5 er dakika masaj ile sürdüğünüz bölgeye iyice nüfus ettirilmelidir. Uygulamadan sonra rüzgara maruz kalmamaya çalışınız.

Sizler de rahatlamak ve ağrılarınızı gidermek için yardım arıyorsanız Ekvator masaj kremi tam da sizlere göre bir ürün olacaktır.