ekvator ağrı kremi-500x500

Ekvator Krem Özellikleri

 

ekvator ağrı kremi-500x500

Tam anlamı ile şifalı bitkilerin birleşmesi ile birlikte üretilmekte olan ekvator krem ağrılarınızın giderilmesi için sizlere çok yardım sağlayacak bir üründür. Bu ürünün özelliklerinden yararlanmak için sizler de bu ürünü sipariş edebilirsiniz.

Nasıl kullanılır:

Baş, alın, şakak, boyun bölgesi, omuz, sırt bölgesi, göğüs kasları, kollar, dirsekler, bilekler, eller, bel bölgesi, kalça, uyluk bölgesi, dizler , baldırlar , bacak kasları, bacak eklemleri ve ayaklara masaj yolu ile uygulanmaktadır. Bu ürünü masaj yolu ile uygulamanız sizin yararınıza olacaktır. Eğer bu şekilde ovarak uygulamazsanız etki görmekte zorlanabilirsiniz.

Yan Etkileri: Ürün açık yarada kullanılmaması gerekmektedir. Açık yarlarda kullanıldığı taktirde yan etki durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu ürün 25 derecenin altında oda sıcaklığında güneş ışığından uzak bölgelerde saklanmalıdır.

Erkek ve baynaların kullanabileceği bu ürüne sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz. İnternet sitemizden kullanımı ve etkileri hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz.

“Ekvator Krem Özellikleri” için 2 yorum

  1. Merhaba,
    iletişim numaranız nedir?
    bu kremi nasıl temin edebiliriz?

    bana mail yoluyla ulaşmanızı rica ediyorum

  2. Neden sayfanızda telefon iletişim yok?fiyatı nedir? Ne kadar sürede gelir?ben kullandım bu kremi memnun kalmıştım, inşallah doğru kişilerden alırım. Hemen cvp alırsam sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>