Ekvator krem kullanıcı yorumları

Ekvator krem kullanıcı yorumları Ekvator krem kullanıcı yorumları 

Ekvator krem satış sitemiz de en uygun ödeme avantajların dan yararlanacak ve ürünlerimiz hakkın da istediğiniz zaman bizleri arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekvator krem özellikleri ana sayfamız da yer almaktadır. Siz yine de detaylı bilgi almak için bizleri istediğiniz zaman arayabilir ve sipariş işlemlerinizi de aynı numaralarımız dan halledebilirsiniz.

Ana sayfamız da yer  alan yorumlar kısımın da Ekvator krem kullanıcı yorumları yer almaktadır buradan ürünleri kullanan kişilerin ürünler hakkın da neler düşündüklerini detaylı bir şekil de görebilirsiniz. Ekvator krem kesinlikle bir ilaç değildir ve tedavi edici her hangi bir özellik taşımamaktadır. Günün her saatin de bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator krem siparişleriniz sizlere sadece 1-2 iş günü içerisin de gelmektedir. İstediğiniz her an firmamız bünyesinde yer alan sürat kargo çalışanlarımız dan kargolarınızın teslimatları hakkın da bilgi alabilirsiniz. Ürünleriniz sizlere hızlı teslimat ile kısa süre de gelecek ve hemen kullanmaya başlayacaksınız. İstediğiniz an bizlere ulaşabilirsiniz.

Kargo içerikleriniz gizli paket olarak gelmekte olup içerik hakkın da paketleme üzerin de her hangi bir bilgi yer almamaktadır. Ürünlere en kısa süre de ulaşmak için hemen müşteri ve destek hattı telefon numaralarımız dan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi sayfamız da yer alan sipariş ver butonuna tıklayarak da verebilirsiniz.

 

Ekvator krem fiyatları

Ekvator krem fiyatları Ekvator krem fiyatları  

Ekvator krem satış sitemize hoş geldiniz. Sipariş vermek ya da ürün hakkın da bilgi alabilmek için bizlere 0545 780 1 780 telefon numarasın dan sipariş ve destek hattımızı arayarak yardım alabilirsiniz. Ekvator krem en uygun fiyat avantajları ve kampanyalar ile sizlere sunulmaktadır. Kampanyalarımız hakkın da detaylı bilgi sahibi olmak için sizler de bu numaralarımız dan bizler ile irtibata geçin.

Ekvator krem fiyatları çeşitli fiyatlar şile bir çok site de satılsa da kampayalı fiyatlar firmamız taradın dan sizlere müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile aktarılacaktır. Kapı da nakit ya da kapı da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz de online olarak kredi kartı ile ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır.

Kargolar Türkiye’nin her yerine 1-2 iş günü içerisin de bulunduğunuz ilin merkezine gelmektedir. Ancak ilçe gelme süresi kargo şirketlerinin dağıtım günlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu neden ile bilgiyi yukarı da yazılı olan telefon numaramız dan daha rahat bir şekil de bilgi alabilirsiniz. Ekvator krem sin ve siparişlerinizi vermek için beklemeyin ve bizler ile iletişime geçin…

 

Ağrılara karşı masaj

Ağrılara karşı masajAğrılara karşı masaj  

Günümüz de ne yazık ki iş şartları ve yaşam koşulları o kadar da rahat değildir. Bir çok insan hayatın da zor ve ağır iller de çalışmak da ya da masa başın da akşama oturarak çalışmaktadırlar. Bu tarz durumlar ciddi anlam da insanların hayatlarını olumsuz olarak etkilemektedir. Sizler de bu tarz durumlar dan rahatsızlık duyuyorsanız mutlaka bu konular da destek almanız gerekmektedir.

  Ağrılara karşı masaj en güzel yollar dan bir tanesidir. Masaj yaparken çeşitli kremler den de yardım alarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ağrılar vücudunuzun eklem bölgelerin de her yeriniz de sırt, bel, kalça, diz, omuz her bölge de yorgunluk dan dolayı meydana gelebilir bu neden ile rahat etmek için masaj şarttır.

Çok yoğun işler de çalışan bireylerin bu tarz konulara karşı mutlaka dikkatli olmaları gerekmektedir. Sizler de bu şekil de çok daha mutlu bir insan haline gelebilirsiniz. Unutmayın hayat kaliteniz her zaman çok büyük önem taşımaktadır.

 

Diz ağrısına ne iyi gelir

Diz ağrısına ne iyi gelir Diz ağrısına ne iyi gelir  

Diz ağrısı bir çok insanın ortak problemlerinden bir tanesidir. Diz ağrısının nedenleri basit nedenler olmak ile birlikte çok karmaşık olan nedenlere bağlı olarak da yaşanabilmektedir.

Dizin zedelenmesin den menisküse kadar bir çok neden olabilir. Ağrının nedeni ne olursa olsun en azın dan doktora gidene kadar sizlere bazı öneriler vereceğiz ki bu sorun dan kurtulun.

Buz tedavisi diz ağrıları için uygulanabilecek yöntemler arasın da ilk sırada gelmektedir. Bu yöntem dizinize her hangi bir darbe aldığınız da ya da şişlik meydana geldiğin de bu uygulama ile ağrılarınızı azaltabilir ve şişlerin artmasını engelleyebilirsiniz.

Diz ağrısı yürümenize ve ayakta kalmanıza engel olacağı için günlük yaşantınızı etkileyecektir. Bu neden ile diz ağrısı yaşadığınız da mutlaka hemen doktora baş vurmanız gerekmektedir.

Diz ağrısı ya da bel ağrısı gibi ağrılar her zaman hayatınızı kısıtlamaktadır. Hayatınızı kısıtlayan ağrıların mutlaka uzmanlar tarafın dan görülmesi ve teşhis edilmesi gerekmektedir. Bu tarz ağrılar şakaya gelmeyecek ağrılardır.

 

 

 

Diz ağrısı nasıl geçer

Diz ağrısı nasıl geçer  

Bu yazımız da diz ağrısı yaşayanlar için bazı tavsiyeler de bulunmaya çalışacağız. İnsan vücudun da bacaklar ve uyluk kemiği ile eklemler yolu ile oluşturduğu bölgeye diz eklemi denmektedir. Diz eklemleri her zaman  vücut ağırlığına, uygulanan basınç gibi faktörlere, yüklere, uzun ve hızlı soluklu hareketlere karşı dayanıklık sağlayan vücudun sağlam bölgelerin den bir tanesidir.

Diz yapısı son derece güçlü olmasına karşın ne yazık ki zedelenmelere karşı o kadar da sağlam olduğu söylenemez. Diziniz de her hangi bir sorun meydana geldiğin de ne yazık ki bu durumlar hayatınızı da olumsuz etkileyecektir. Bu neden ile uzman desteği almanız da bu gibi durumlar da fayda olacaktır.

Eğer diz ağrısı sorunu yaşayan bir insansanız sizlere önerimiz zencefil, yağ ve balık olacaktır. Ne kadar sağlıklı bir insan olursanız olun ilerleyen yaşlarınız da diz ağrısı çekmeniz son derece normal bir durumdur. Sizler de çeşitli ağrı giderici kremler den yardım alarak daha kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

 

Omuz Ağrıları nedenleri

ekvator kremOmuz Ağrıları nedenleri

Omuz dediğimiz de tek bir noktayı gösteririz ama omuz tendonlar ve kaslar ile birleşik olarak hareket eden eklemlere denmektedir. Kol kaslarınızın eklemlerinizin bu şekil de olması hayatınızı bir bakıma kolaylaştırmaktadır ancak bu durumun getirdiği bazı zorluklar da bulunmaktadır.

Bazı yaptığımız hareketler sonucun da , omuzdaki yumuşak dokularda ya da kemikli olan yapılarda çıkık ya da sıkışma gibi sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu durumlar da omzunuz da ağrı yaşanmasına neden olabilmektedir. Omuz ağrısı her yaş gurubun da insan da oldukça sık olarak şikayet alan bir rahatsızlıktır.

Farklı yaş gurupların da farklı şekiller de bu konular da şikayetler meydana gelebilir. İnsanlar yaşlandıkça kemik ve kas yapıları değiştiği için ilerleyen yaşlar da bu tarz şikayetler çok daha fazla görülmektedir.

İlerleyen yaşlarınız da omuzlarınızın çok daha fazla ağrımasın da artık eklemlerinizin yavaşlaması ve daha rahat hareket edememek yatmaktadır…

 

Romatizma belirtileri nelerdir ?

romatizma belirtileri nelerdir ?Romatizma belirtileri nelerdir ? 

Romatizma başlı balına tek bir hastalık değildir. Geleneksel olarak romatizmalı hastalıkların tümüne verilen addır.

Bu rahatsızlık eklem, sinir kökleri, doku ve kasları etkileyen bir çok hastalığı içine almaktadır. Romatizmalı hastalıklar için de yer alan iltihaplı romatizma rahatsızlığı ilerleyen safhalar da eklemler de önemli derece rahatsızlıklar yaratabilmektedir.

  Romatizma belirtileri eklem, kas ve kemik ağrıları olarak sıralanabilir. Ancak bu durum vücudun hangi bölgesin de meydana geldiğine göre ve de iltihaplı olup olmadığına göre değişiklik göstermektedir. Bunun sonucun da da ağrı ve şiddeti değişkenlik gösterebilir.

Romatizma sorunu yaşayan kişiler genellikle bu sorunu eklem kas ağrısı olarak algılamaktadır. İltihabın neden olduğu bu ağrılar hafif bir şekil de ya da aniden gelebilir. Bir kaç saat sürecek ağrılar dan , günlerce sürecek ağrılara kadar bu sorunu yaşayabilirsiniz.

Bu ağrılarınıza vücudunuzun en küçük eklemleri bile yaşayabilir. Sabah kalktığınız da parmaklarınız kilitlenebilir. Bu neden ile romatizma sorunu yaşayan bireyler mutlaka bu konu da dikkatli olmalı ve zamanın da tedavi olmalıdırlar.

 

Sırt ağrıları hastalık belirtisi olabilir !

Sırt ağrıları hastalık belirtisi olabilir !Sırt ağrıları hastalık belirtisi olabilir !

Her yaş aralığın da meydana gelen bir rahatsızlık olan sırt ağrıları kas incinmesi gibi basit bir neden den dolayı meydana gelmiş olabileceği gibi , zaman zaman kalp hastalığı ya da omurga eğriliği gibi rahatsızlıkların habercisi de olabilmektedir.

  Sırt ağrısı omuzlardan , kaburgaların bitimine kadar olan bölge de var olan ağrılar olarak tarif edilmektedir. Gençler de ve her yaş gurubun da insan da ortaya çıkabilen bir rahatsızlıktır. Sırt ağrıları sıklıkla duruş bozukluğun dan kaynaklansa da vücudun farklı bölgelerin de meydana gelen rahatsızlıklar ya da kalp rahatsızlığın dan dolayı da kaynaklanıyor olabilir.

Son yıllar da bilgisayar hayatımıza gereğin den çok daha fazla girmiş olduğu için ne yazık ki genç ve orta yaşlı insanlar da sırt ağrısı şikayeti çok daha fazla olmuştur.

Sırt ağrıların dan korunmak için yapmanız gerekenler ;

  • Stresten kaçmak, kilo vermek, sırt ve karın kaslarını güçlendirmek, ani hareketler den kaçmak.
  • Sırt üstü yüzmek, yoga, pilates gibi sporlar da sırt ağrılarının engellenmesine yardımcı olmaktadır.

Ekvator Krem Özellikleri

 

ekvator ağrı kremi-500x500

Tam anlamı ile şifalı bitkilerin birleşmesi ile birlikte üretilmekte olan ekvator krem ağrılarınızın giderilmesi için sizlere çok yardım sağlayacak bir üründür. Bu ürünün özelliklerinden yararlanmak için sizler de bu ürünü sipariş edebilirsiniz.

Nasıl kullanılır:

Baş, alın, şakak, boyun bölgesi, omuz, sırt bölgesi, göğüs kasları, kollar, dirsekler, bilekler, eller, bel bölgesi, kalça, uyluk bölgesi, dizler , baldırlar , bacak kasları, bacak eklemleri ve ayaklara masaj yolu ile uygulanmaktadır. Bu ürünü masaj yolu ile uygulamanız sizin yararınıza olacaktır. Eğer bu şekilde ovarak uygulamazsanız etki görmekte zorlanabilirsiniz.

Yan Etkileri: Ürün açık yarada kullanılmaması gerekmektedir. Açık yarlarda kullanıldığı taktirde yan etki durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu ürün 25 derecenin altında oda sıcaklığında güneş ışığından uzak bölgelerde saklanmalıdır.

Erkek ve baynaların kullanabileceği bu ürüne sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz. İnternet sitemizden kullanımı ve etkileri hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bel ağrısı neden olur ?

bel_agrisi_buyuk1Bel ağrısı neden olur ?

Bel ağrısı günlük hayatınız da hareketlerinizi kısıtlayan, yürümeyi, ayak da durmayı hatta otururken bile acı çekmenize neden olan can sıkıcı ve oldukça da rahatsız edici olan bir problemdir. Bu konu çok fazla şikayet alan konular arasın da ilk sıralar da yer almaktadır. Beli ağrıyan insanlar genel de bel fıtığından şikayet etseler de durum her zaman bu şekil de değildir. Bel ağrısının bir çok nedeni vardır.

Bel ağrıların genel, kas ağrılarından dolayı yaşanmaktadır. Normal şartlar da alışık olmadığınız ağır bir aktivite sonucu bel bölgeniz de yer alan kaslar da gerilme olabilir. Uzun saatler boyunca oturarak çalışmak da bel ağrısına neden olmaktadır. Bu sebep ile oturarak çalışan kişiler bu durumdan hep şikayetçi olurlar. Fazla kilolar bele gereğinden fazla yük binmesine neden olduğu için bel ağrısına neden olmaktadır.

Bel ağrısın dan kendinizi korumak için masaj kremleri ve ağrı kremlerinden yardım alabilirsiniz. Bu saye de daha kaliteli bir yaşam geçirme şansınız olabilir…